Hemen Arayın : 0532 557 12 03

Çalışma Alanları

Çalışma Alanları

Çalışma Alanları

Çift Terapisinde İlişki Problemleri

Eşiniz veya partnerinizle yaşadığınız ilişki çıkmazları, ilişkiye kendi bireysel getirileriniz, ailelerin ilişkiye müdahil olma durumu ilişkilerimizi etkilemektedir. Çift terapisinde bu süreçler siz, partneriniz ve terapist ile hep birlikte ele alınır.

Devamı
Çift Terapisinde Aile İçi İletişim Sorunları

Eşinizle ve/veya çocuklarınızla aile içinde yaşadığınız iletişim sorunları, bu ilişkinin bütüncül dinamikleri ile beraber aile içinde tıkandığınız noktalar konusunda danışmanlık almak için terapi sürecine katılabilirsiniz.

Devamı
Sınav Kaygısı

"Yeterince hatta bazen daha fazla çalışmaya rağmen sınav anında bildiklerimi unutuyorum, sınav sonuçlarım kötü geliyor." diyorsanız, 6 - 8 seanslık PERFORMANS GELİŞTİRME PROGRAMIMIZ'a katılmak sizin için uygun olabilir.

Devamı
Stres Ve Öfke Yönetimi-Başa Çıkma

Stresin çok düşük ya da çok yüksek seviyelerde olması hem kendimize hem de çevremize zarar vermemize neden olabilir. Bu nedenle stresin olumlu seviyelerde olması önemlidir.

Devamı
Ankisyete / Kaygı Sorunları

Bilişsel Davranışçı terapi, Şema Terapi ve EMDR kaygı sorunları ile başa çıkmada oldukça etkili yöntemlerdir.

Devamı
Fobiler

"Uçak Fobisi", "Örümcek Fobisi", "Küçük Hayvan Fobisi" gibi yaygın fobilerin yanı sıra, kişiye özgü farklı fobiler de gelişebilmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR teknikleri fobilerle başa çıkmada etkili, kısa sürede sonuç verebilen yöntemlerdir.

Devamı
Depresyon

Depresyon sürecinde tıbbi ve medikal tedavinin yanında alınan terapötik destek, hem depresyon belirtilerini hem de depresyonun tekrarlama riskini azaltmada önemli rol oynamaktadır.

Devamı
Panik Atak

Panik Atak sorunları için hekiminizin gözetimindeki medikal tedavinin yanında Bilişsel ve Davranışçı Terapi ve EMDR temelli farkındalık çalışmaları, başa çıkma yöntemleri ile etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Devamı